Herubimmy Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Herubimmy Academy


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 nimeni si nimic... xD

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Ryuusa

Ryuusa


Mesaje : 512
Data de înscriere : 14/06/2010

nimeni si nimic... xD Empty
MesajSubiect: nimeni si nimic... xD   nimeni si nimic... xD EmptyLun Iun 21, 2010 4:05 pm

Eram in sufragerie...singura in casa...uitandu-ma la televizor.

"unde naiba o fi yukiko"
Sus In jos
Lelouch

Lelouch


Mesaje : 110
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 36
Localizare : AlterSpatiu

nimeni si nimic... xD Empty
MesajSubiect: Re: nimeni si nimic... xD   nimeni si nimic... xD EmptyLun Iun 21, 2010 4:12 pm

Ajungand in fata casei lui Yukiko cu ea in brate o pun usor jos si o las sa deschida usa...
Sus In jos
Yukiko

Yukiko


Mesaje : 231
Data de înscriere : 14/06/2010
Localizare : intr-un loc intunecat

nimeni si nimic... xD Empty
MesajSubiect: Re: nimeni si nimic... xD   nimeni si nimic... xD EmptyLun Iun 21, 2010 4:13 pm

-Ryuusa!!!Am venit!
Sus In jos
Ryuusa

Ryuusa


Mesaje : 512
Data de înscriere : 14/06/2010

nimeni si nimic... xD Empty
MesajSubiect: Re: nimeni si nimic... xD   nimeni si nimic... xD EmptyLun Iun 21, 2010 4:13 pm

-Pentru numele lui Dumnezeu...unde ai fost?? am spus observandul pe lelouch..... cu el??!!
Sus In jos
Lelouch

Lelouch


Mesaje : 110
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 36
Localizare : AlterSpatiu

nimeni si nimic... xD Empty
MesajSubiect: Re: nimeni si nimic... xD   nimeni si nimic... xD EmptyLun Iun 21, 2010 4:14 pm

-Nu te teme ca am avut grija de ea tot timpul...si mereu am sa am...Pot sa intru?
Sus In jos
Yukiko

Yukiko


Mesaje : 231
Data de înscriere : 14/06/2010
Localizare : intr-un loc intunecat

nimeni si nimic... xD Empty
MesajSubiect: Re: nimeni si nimic... xD   nimeni si nimic... xD EmptyLun Iun 21, 2010 4:15 pm

-In cimitir...si nu e politicos sa vorbesti asa cu Lelouch-san.Dupa ce ca m-a si adus acasa...
Sus In jos
Ryuusa

Ryuusa


Mesaje : 512
Data de înscriere : 14/06/2010

nimeni si nimic... xD Empty
MesajSubiect: Re: nimeni si nimic... xD   nimeni si nimic... xD EmptyLun Iun 21, 2010 4:15 pm

-Bine bine...calmativa...intrati si spunetimi ce sa intamplat.
Sus In jos
Yukiko

Yukiko


Mesaje : 231
Data de înscriere : 14/06/2010
Localizare : intr-un loc intunecat

nimeni si nimic... xD Empty
MesajSubiect: Re: nimeni si nimic... xD   nimeni si nimic... xD EmptyLun Iun 21, 2010 4:16 pm

-Iti zice Lelouch,eu ma duc la culcare.am spus indreptandu-ma spre camera mea
Sus In jos
Ryuusa

Ryuusa


Mesaje : 512
Data de înscriere : 14/06/2010

nimeni si nimic... xD Empty
MesajSubiect: Re: nimeni si nimic... xD   nimeni si nimic... xD EmptyLun Iun 21, 2010 4:17 pm

-Yu-Yukiko...stai aici...nu ti-e foame?? Auzi daca ai facut ceva rau sa stii ca nu scapi de pedeapsa!
Sus In jos
Lelouch

Lelouch


Mesaje : 110
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 36
Localizare : AlterSpatiu

nimeni si nimic... xD Empty
MesajSubiect: Re: nimeni si nimic... xD   nimeni si nimic... xD EmptyLun Iun 21, 2010 4:19 pm

-Am avut o mica mare aventura...si destul de periculoasa as putea spune...Intradevar, Yukiko ar trebui sa se odihneasca un pic...
Si in urmatoarea ora ii povestessc exact ce s-a intamplat in cimitir...
Sus In jos
Ryuusa

Ryuusa


Mesaje : 512
Data de înscriere : 14/06/2010

nimeni si nimic... xD Empty
MesajSubiect: Re: nimeni si nimic... xD   nimeni si nimic... xD EmptyLun Iun 21, 2010 4:22 pm

-Periculoasa spui?? am zis speriata


Ultima editare efectuata de catre Ryuusa in Lun Iun 21, 2010 4:39 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Lelouch

Lelouch


Mesaje : 110
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 36
Localizare : AlterSpatiu

nimeni si nimic... xD Empty
MesajSubiect: Re: nimeni si nimic... xD   nimeni si nimic... xD EmptyLun Iun 21, 2010 4:25 pm

-In ultimul timp se cam plcitisea, si a inceput sa caute ceva nou. Probabil nu se astepta sa si gaseasca acel ceva atat de repede...
Sus In jos
Ryuusa

Ryuusa


Mesaje : 512
Data de înscriere : 14/06/2010

nimeni si nimic... xD Empty
MesajSubiect: Re: nimeni si nimic... xD   nimeni si nimic... xD EmptyLun Iun 21, 2010 4:27 pm

-Nu ma mai tine in suspans si spune direct ce s-a intamplat!
Sus In jos
Lelouch

Lelouch


Mesaje : 110
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 36
Localizare : AlterSpatiu

nimeni si nimic... xD Empty
MesajSubiect: Re: nimeni si nimic... xD   nimeni si nimic... xD EmptyLun Iun 21, 2010 4:48 pm

-Am fost atacati de o fantoma din viitor si Yukoko s-a descurcat de minune sa scape de ea...se pare ca in presupusil viitor al fantomei noi cel putin suntem impreuna, deacea acum imi cam pare rau ca a fost invinsa prea repede....as fi avut atatea intrebari sa-i pun...
Sus In jos
Ryuusa

Ryuusa


Mesaje : 512
Data de înscriere : 14/06/2010

nimeni si nimic... xD Empty
MesajSubiect: Re: nimeni si nimic... xD   nimeni si nimic... xD EmptyLun Iun 21, 2010 4:53 pm

Il ascultam cu atentie...

-Glumesti,spune-mi ca glumesti! Adica....cred in fantome dar asta e chiar de necrezut O_O si cum a inceput totul??
Sus In jos
Lelouch

Lelouch


Mesaje : 110
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 36
Localizare : AlterSpatiu

nimeni si nimic... xD Empty
MesajSubiect: Re: nimeni si nimic... xD   nimeni si nimic... xD EmptyLun Iun 21, 2010 4:58 pm

-Eram singur in cimitir, imi palce sa stau sa ma relaxez in locuri ciudate. Si peste ceva timp a venit si Yukiko.Dupa ce am mers un pic pe acolo am vazut numele ie pe un mormant.La inceput am crezut ca a fost o farsa dar ma tarziu am aflat ca nu e intocmai asa...Dupa ce m mai cercetat am dat de fantoma cu pricina si de o creatura misterioasa pe care am crezuto malefica...Din pacate nu putea vorbi..asa ca am ucis defapt pe cel ce vroia sa ne ajute .... si finalul ti l-am zis deja ....prost am facut ca am inceput de la final...dar in fine..acum stii cam totul..in mare
Sus In jos
Ryuusa

Ryuusa


Mesaje : 512
Data de înscriere : 14/06/2010

nimeni si nimic... xD Empty
MesajSubiect: Re: nimeni si nimic... xD   nimeni si nimic... xD EmptyLun Iun 21, 2010 5:03 pm

Ii ascultam cu atentie fiecare cuvant...

-Nu pot sa cred O.o si ca sa inteleg...ati luptat...nu?!
Sus In jos
Lelouch

Lelouch


Mesaje : 110
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 36
Localizare : AlterSpatiu

nimeni si nimic... xD Empty
MesajSubiect: Re: nimeni si nimic... xD   nimeni si nimic... xD EmptyLun Iun 21, 2010 5:06 pm

-Dap...Yukiko s-a luptat eroic...paote chair prea eroic Smile...a folosit prea multa putere...dar o sa-si revina
Sus In jos
Ryuusa

Ryuusa


Mesaje : 512
Data de înscriere : 14/06/2010

nimeni si nimic... xD Empty
MesajSubiect: Re: nimeni si nimic... xD   nimeni si nimic... xD EmptyLun Iun 21, 2010 5:09 pm

-Fata aia cand nu are nimic de facut se baga in buclucuri. Si..mai spune-mi ceva despre fantoma asta...deci,va vroia raul?!
Sus In jos
Lelouch

Lelouch


Mesaje : 110
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 36
Localizare : AlterSpatiu

nimeni si nimic... xD Empty
MesajSubiect: Re: nimeni si nimic... xD   nimeni si nimic... xD EmptyLun Iun 21, 2010 5:12 pm

-Din ce am inteles eu nu ne vroia raul noua, in mod special...ci defapt vroia sa distruga lumea, dar in viitor noi i-am stat in cale, si deacea noi cei din prezent am devenit tinta ei sperand ca o sa ne paota infrange in prezent ....dar s-a inselat
Sus In jos
Ryuusa

Ryuusa


Mesaje : 512
Data de înscriere : 14/06/2010

nimeni si nimic... xD Empty
MesajSubiect: Re: nimeni si nimic... xD   nimeni si nimic... xD EmptyLun Iun 21, 2010 5:20 pm

-Ehhh..e de necrezut! Deci...n-ar trebui s-o pedepsesc pe Yukiko,nu?
Sus In jos
Lelouch

Lelouch


Mesaje : 110
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 36
Localizare : AlterSpatiu

nimeni si nimic... xD Empty
MesajSubiect: Re: nimeni si nimic... xD   nimeni si nimic... xD EmptyLun Iun 21, 2010 5:23 pm

-Deloc ....mi-a salvat viata...nu cred ca asta e un gest care sa merite pedeapsa...si oricum...nu am facut decat sa ne aparam
Sus In jos
Ryuusa

Ryuusa


Mesaje : 512
Data de înscriere : 14/06/2010

nimeni si nimic... xD Empty
MesajSubiect: Re: nimeni si nimic... xD   nimeni si nimic... xD EmptyLun Iun 21, 2010 5:26 pm

-Bun! Iti multumesc din suflet...pot face ceva ca sa te rasplatesc?
Sus In jos
Lelouch

Lelouch


Mesaje : 110
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 36
Localizare : AlterSpatiu

nimeni si nimic... xD Empty
MesajSubiect: Re: nimeni si nimic... xD   nimeni si nimic... xD EmptyLun Iun 21, 2010 5:33 pm

-Ehh...nu e nevoie de rasplata... mai ales pt ca nu o fac pt o rasplata..ci pt ca imi pasa prea mult de Yukiko. Daca vrei neaprat sa ma raspaltesti cu ceva poti sa ma lasi sa ma odihnesc putin aici...si eu sunt oarecum obosit...
Sus In jos
Ryuusa

Ryuusa


Mesaje : 512
Data de înscriere : 14/06/2010

nimeni si nimic... xD Empty
MesajSubiect: Re: nimeni si nimic... xD   nimeni si nimic... xD EmptyLun Iun 21, 2010 5:35 pm

-Desigur...avem o camera libera la etaj daca doresti.
Sus In jos
Continut sponsorizat





nimeni si nimic... xD Empty
MesajSubiect: Re: nimeni si nimic... xD   nimeni si nimic... xD Empty

Sus In jos
 
nimeni si nimic... xD
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Herubimmy Academy  :: >~Case/Apartamente~ :: Case :: Set me free-
Mergi direct la: