Herubimmy Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Herubimmy Academy


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Yukiko

Yukiko


Mesaje : 231
Data de înscriere : 14/06/2010
Localizare : intr-un loc intunecat

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? Empty
MesajSubiect: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? EmptyLun Iun 21, 2010 1:09 pm

Mergeam pe aleile din cimitic cand l-am vazut pe Lelouch
-Heeei!!Lelouch!!!am strigat
Sus In jos
Lelouch

Lelouch


Mesaje : 110
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 36
Localizare : AlterSpatiu

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? EmptyLun Iun 21, 2010 1:10 pm

-Buna ... ce vant te aduce pe aici?...nu stii ca nu e sigur sa mergi singura prin cimitir?
Sus In jos
Yukiko

Yukiko


Mesaje : 231
Data de înscriere : 14/06/2010
Localizare : intr-un loc intunecat

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? EmptyLun Iun 21, 2010 1:11 pm

-Ei*rade*nu se intampla nimic...doar ca bate vantul.Doar n-o sa iasa cine stie ce chestie din pamant.am spus razand.Dar tu ce faci aici?
Sus In jos
Lelouch

Lelouch


Mesaje : 110
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 36
Localizare : AlterSpatiu

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? EmptyLun Iun 21, 2010 1:14 pm

-Vreau sa-mi demonstrez mie insumi ca nu exista fantome, asa ca mai bantui din cand in cand pe aici...si daca ar exista totusi nu ar fi chair asa de rau...
Sus In jos
Yukiko

Yukiko


Mesaje : 231
Data de înscriere : 14/06/2010
Localizare : intr-un loc intunecat

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? EmptyLun Iun 21, 2010 1:14 pm

-Nici tu nu crezi in fantome?
Sus In jos
Lelouch

Lelouch


Mesaje : 110
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 36
Localizare : AlterSpatiu

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? EmptyLun Iun 21, 2010 1:18 pm

-Nu am crezut niciodata...dar din cate am auzit din povesti ele sunt ceace as deveni eu daca a as muri in momentul asta...persoane care ai murit cu regret in suflet...de acea cu toate ca ar fi interesant sa existe....vreau sa cred ca nu exista...sa regreti o viata e oribil..dar sa regreti o eternitate e inimaginabil...
Sus In jos
Yukiko

Yukiko


Mesaje : 231
Data de înscriere : 14/06/2010
Localizare : intr-un loc intunecat

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? EmptyLun Iun 21, 2010 1:19 pm

-Ma,e ghinionu lor ca au murit cu regret in suflet dar...KYAAAAAA!!!!am strigat din senin
Sus In jos
Lelouch

Lelouch


Mesaje : 110
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 36
Localizare : AlterSpatiu

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? EmptyLun Iun 21, 2010 1:20 pm

-Ohh...ce s-a intamplat?....ai vazut ceva suspect??
Sus In jos
Yukiko

Yukiko


Mesaje : 231
Data de înscriere : 14/06/2010
Localizare : intr-un loc intunecat

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? EmptyLun Iun 21, 2010 1:21 pm

-Daca numele meu pe o piatra de mormant e suspect,atunci da,am vazut ceva suspect!!!
Sus In jos
Lelouch

Lelouch


Mesaje : 110
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 36
Localizare : AlterSpatiu

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? EmptyLun Iun 21, 2010 1:26 pm

-Ohh....ia sa vad...(ma uit pe patra de mormant si observ numele lui Yukiko scrijelit pe patra).
-Asta trebuie sa fi fost o gluma proasta ... scrisul este stramb si cioplit, si pare destul de recent. Ori cineva ti-a facut o farsa ori fantomele nu au doar corp astral asa cum imi imaginam eu. Hai sa investigam mai departe in jur...sa vedem ce aflam.
Sus In jos
Yukiko

Yukiko


Mesaje : 231
Data de înscriere : 14/06/2010
Localizare : intr-un loc intunecat

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? EmptyLun Iun 21, 2010 1:45 pm

-Poate mai gasesc o piatra de asta sa fac infart pe aici.
Sus In jos
Lelouch

Lelouch


Mesaje : 110
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 36
Localizare : AlterSpatiu

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? EmptyLun Iun 21, 2010 1:50 pm

-Nu te teme...sunt alaturi de tine...
Uitandu-ma in jur vad ceva miscanduse in spatele altei pietre de mormant...
-Ce-a fost aia?!....strig un pic surpins...Hai sa verificam.
Sus In jos
Yukiko

Yukiko


Mesaje : 231
Data de înscriere : 14/06/2010
Localizare : intr-un loc intunecat

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? EmptyLun Iun 21, 2010 1:52 pm

-Tu vrei sa ma sperii sau ce*scot un pumnal din buzunar*
Sus In jos
Lelouch

Lelouch


Mesaje : 110
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 36
Localizare : AlterSpatiu

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? EmptyLun Iun 21, 2010 1:55 pm

-Uuu dar ai venit pregatita vad... ai grija cu pumnalul ala...nu vreau sa se intample vreo tragedie pe acii...sa aflam exact ce este mai intai...
O iau pe yukiko de mana si ma indrept curios spre locul de une a venit sunetul...
Sus In jos
Yukiko

Yukiko


Mesaje : 231
Data de înscriere : 14/06/2010
Localizare : intr-un loc intunecat

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? EmptyLun Iun 21, 2010 1:57 pm

-Nu am venit pregatita*rade*.Am tot timpul un pumnal la mine.
Sus In jos
Lelouch

Lelouch


Mesaje : 110
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 36
Localizare : AlterSpatiu

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? EmptyLun Iun 21, 2010 1:58 pm

-Hmm....si pt cine il aveai pregatit?...O intreb eu din mers
Sus In jos
Yukiko

Yukiko


Mesaje : 231
Data de înscriere : 14/06/2010
Localizare : intr-un loc intunecat

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? EmptyLun Iun 21, 2010 2:02 pm

-Pentru nimeni....e doar ”Procedura standard„ cum se spune in alchimie...
Sus In jos
Lelouch

Lelouch


Mesaje : 110
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 36
Localizare : AlterSpatiu

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? EmptyLun Iun 21, 2010 2:14 pm

Ajungand la locul faptei observ o fata rezemata de o piatra de mormant care parea sa fie tinuta de gat de ceva invizibil.In fata ei,la ddistanta destul de mare statea un lup de dimensiuni mult mai mari decat cele normale care avea ochii rosii si se uita drept la fata...
-Yukiko...hai sa o ajutam...
Sus In jos
Yukiko

Yukiko


Mesaje : 231
Data de înscriere : 14/06/2010
Localizare : intr-un loc intunecat

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? EmptyLun Iun 21, 2010 2:16 pm

Scot o sabie gigantica de gheata din buzunarul de la pantaloni.
-Oke!
Sus In jos
Lelouch

Lelouch


Mesaje : 110
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 36
Localizare : AlterSpatiu

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? EmptyLun Iun 21, 2010 2:18 pm

-Tinteste intre lup si fata...cred ca e o forta invizibila intre ei...
Sus In jos
Yukiko

Yukiko


Mesaje : 231
Data de înscriere : 14/06/2010
Localizare : intr-un loc intunecat

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? EmptyLun Iun 21, 2010 2:20 pm

-Nu-mi arunc eu sabia buna!*scoate un arc de la spate si pune sabia pe post de sageata*Intre lup si fata?
Sus In jos
Lelouch

Lelouch


Mesaje : 110
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 36
Localizare : AlterSpatiu

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? EmptyLun Iun 21, 2010 2:21 pm

-Da..acum cat nu ne observa....
Sus In jos
Yukiko

Yukiko


Mesaje : 231
Data de înscriere : 14/06/2010
Localizare : intr-un loc intunecat

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? EmptyLun Iun 21, 2010 2:22 pm

-Oke!am tras spre lup si l-am lovit direct in maini din care a sarit sange.Bingo!
Sus In jos
Lelouch

Lelouch


Mesaje : 110
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 36
Localizare : AlterSpatiu

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? EmptyLun Iun 21, 2010 2:27 pm

Profit de ocazie si ma indrept in fata lupului in timp ce el se zbatea in chinuri, si il privesc in ochi...
-Lelouch vi Britannia iti ordona:Mori!
Dupa cateva momente lupul isi folosi forta invizibila si dupa ce am asistat la o sinucidere extrem de bizara, corpul lui a disparut in neant...
-Hai sa vedem cum se simte fata de colo si sa punem cateva intrebari...
Sus In jos
Yukiko

Yukiko


Mesaje : 231
Data de înscriere : 14/06/2010
Localizare : intr-un loc intunecat

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? EmptyLun Iun 21, 2010 2:36 pm

M-am dus la fata si m-am pus in genunchi langa ea.
-Esti bine?am intrabat-o.
S-a uitat urat la mine si a spus-Veti avea aceeasi soarta ca si lupul.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? Empty

Sus In jos
 
Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Herubimmy Academy  :: >~Other Places~ :: Cimitir-
Mergi direct la: