Herubimmy Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Herubimmy Academy


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Yukiko

Yukiko


Mesaje : 231
Data de înscriere : 14/06/2010
Localizare : intr-un loc intunecat

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 EmptyLun Iun 21, 2010 1:09 pm

Rezumarea primului mesaj :

Mergeam pe aleile din cimitic cand l-am vazut pe Lelouch
-Heeei!!Lelouch!!!am strigat
Sus In jos

AutorMesaj
Lelouch

Lelouch


Mesaje : 110
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 36
Localizare : AlterSpatiu

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 EmptyLun Iun 21, 2010 2:44 pm

M-am apropiat si eu de ea incercand sa o linistesc...
-De ce o ameninti...ea e cea care ti-a salvat viata..nu ar fi frumos sa-i multumesti?
Deodata simt doua maini invizibile impingaduma cu mare putere, si yukiko deasemeni fusese impinsa...
Dupa ce se ridica fata se uita la noi cu ura si spuse:-Ati facut o mare greseala...lupul pe care tocmai l-ait infrant era aici ca sa va salveze pe voi, de mine...hahahahah...v-am facut deja pietre de mormant...acum urmeaza sa le si folosesc...
Si iar de la mare distanta simt cum aceiasi forta care era in jurul gatului ei era la gatul meu...
Sus In jos
Yukiko

Yukiko


Mesaje : 231
Data de înscriere : 14/06/2010
Localizare : intr-un loc intunecat

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 EmptyLun Iun 21, 2010 2:47 pm

-Auch..ittai....bine,am facut si noi o greseala,doar o s-o reparam!am spus scotand sabia in pamant.Pregateste-te demonule sau...ce oi fi tu
Sus In jos
Lelouch

Lelouch


Mesaje : 110
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 36
Localizare : AlterSpatiu

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 EmptyLun Iun 21, 2010 2:50 pm

-Yukiko...ai grija...spun eu in timp ce ma zbat sa scap d stransoare...Armele ei sunt un fel de maini invizibile dar nu ajung decat la distanta de 5 metri.....ahhhhhhh....folos....aaaa.....folsoeste arcul...
Sus In jos
Yukiko

Yukiko


Mesaje : 231
Data de înscriere : 14/06/2010
Localizare : intr-un loc intunecat

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 EmptyLun Iun 21, 2010 2:51 pm

-Arcul ala e stricat.am spus razand.O sa am nevoie de unul mai interesant.am spus incepand sa scot arme din buzunar si sa le arunc pe jos.
-Asta nu...asta nu...asta nu....iieee unde ii arcul ala??
Sus In jos
Lelouch

Lelouch


Mesaje : 110
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 36
Localizare : AlterSpatiu

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 EmptyLun Iun 21, 2010 2:55 pm

Durerea incepe sa ma cuprinda tot mai mult..incep sa ma sufoc...
-Tasssuuu...kettee....
Sus In jos
Yukiko

Yukiko


Mesaje : 231
Data de înscriere : 14/06/2010
Localizare : intr-un loc intunecat

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 EmptyLun Iun 21, 2010 3:02 pm

-Lelouch!!!!!!!am strigat sarind in fata fetei.Nu deci tu vrei batuta si nu stii cum!am strigat spre ea.
-Mai,mai,mai ce avem noi aici...o mica eroina care incearca sa-si salveze prietenul..din pacate o sa-l ucid,iar apoi te voi ucide si pe tine...a spus razand
-Tuuu!!!!am strigat spre ea incepand sa spun o formula magica
I am the owner of all snows power
Snow is my body and ice is my blood
I have created over a thousand ice werpons
Unknow by Mustang
Nor known by Scar
Have withstood over a thousand battles with Scar
And create a lot of ice wearpons
This hands will ever make snow alchemy
So as I pray.....UNLIMITED SNOW WORKS!!!
Universul Snow Works s-a deschis aducandu-ne pe toti in el.
-Aici e teritoriul meu!
Sus In jos
Lelouch

Lelouch


Mesaje : 110
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 36
Localizare : AlterSpatiu

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 EmptyLun Iun 21, 2010 3:10 pm

Deodata ma trezesc din ameteala si vad in jur daor alb...
-Sunt mort oare?...Uitandumamai bine, o vad pe Yukiko in fata mea inconurata de o mutime de sabii de gheata...
Uitanduse spre noi fata nu aprea foarte miranta.-Credeti ca asta o sa ma poreasca ?...va inselati...KURAEE!!!...Datorita aerului rece mainile ei nu mai erau invizivbile ci mai degraba transparente dein cauza stratului subtire de gheata.
-Yukiko..acum se vede clar cu ce anume ne ataca...asta e sansa ta...
Sus In jos
Yukiko

Yukiko


Mesaje : 231
Data de înscriere : 14/06/2010
Localizare : intr-un loc intunecat

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 EmptyLun Iun 21, 2010 3:20 pm

-Liniste Mongrel!!!Odihneste-te.O sa am eu grija de asta.am spus zambindu-i lui Lelouch.Acum...Mongrel...PREGATESTE-TE!!
-Pentru ce sa ma pregatesc?a spus razand.Tu nu poti nici macar sa ma atingi,darmite sa ma omori!
-Tsk..tii mortis sa ma enervezi!am strigat luand de jos o sticla de nitrogen lichid.Vezi asta?Asta e subsanta care o sa te ucida
-Daaaa*rade*chiar crezi ca ma poti invinge cu..o sticla de apa?
-Cine a zis ca e apa?E nitrogen lichid.la auzul cuvintelor fata s-a dat in spate
-Nu-nu se poate.
-Biiiiiingo!!!!am tipat si am turnat nitrogenul pe sabia mea.Daca sabia asta ajunge pe tine,esti moarta.
Sus In jos
Lelouch

Lelouch


Mesaje : 110
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 36
Localizare : AlterSpatiu

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 EmptyLun Iun 21, 2010 3:28 pm

In imp ce ea era ocupata cu Yukiko profit de ocazie si ma uit in ochii ei...
-Lelouch vi Britannia iti ordona: Raspunde-mi sincer la orice intrebare.
Nimeni nu ma poate minti pe mine...
-Yukiko...e timpul sa aflam cine si de ce ne vrea raul...
Sus In jos
Yukiko

Yukiko


Mesaje : 231
Data de înscriere : 14/06/2010
Localizare : intr-un loc intunecat

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 EmptyLun Iun 21, 2010 3:29 pm

-Cine esti?am intrebat lasand jos sabia.
Sus In jos
Lelouch

Lelouch


Mesaje : 110
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 36
Localizare : AlterSpatiu

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 EmptyLun Iun 21, 2010 3:42 pm

Hipnoticaza te puterea mea nu mai putea face nimic decat sa raspunda la orice intreabre de-a naostra:-Sunt Lisette si am venit din viitor sa va asasinez...
Sus In jos
Yukiko

Yukiko


Mesaje : 231
Data de înscriere : 14/06/2010
Localizare : intr-un loc intunecat

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 EmptyLun Iun 21, 2010 3:43 pm

-Heh?Viitor?De cand si pana cand*rade*si ce am facut noi in viitor de trebuie sa ne asasinezi?
Sus In jos
Lelouch

Lelouch


Mesaje : 110
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 36
Localizare : AlterSpatiu

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 EmptyLun Iun 21, 2010 3:46 pm

-Ati salvat lumea de mine...In viitor sunteti cu mult mai puternici decat acum si nu am avut nici o sansa impotriva voastra...asa ca m-am intors in timp sperand ca voi cei din trecut nu veti fi la fel de evoluati...
Sus In jos
Yukiko

Yukiko


Mesaje : 231
Data de înscriere : 14/06/2010
Localizare : intr-un loc intunecat

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 EmptyLun Iun 21, 2010 3:48 pm

-Lelouch,tu auzi ce zice fatuca asta?
-Pe cine faci tu fatuca*ridica o sabie si o indreapta spre mine*
-Pe tine*ridica sabia si sare pe fata*Nu-i nevoie sa te zbati...nitrogenul isi face treaba imediat.
Sus In jos
Lelouch

Lelouch


Mesaje : 110
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 36
Localizare : AlterSpatiu

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 EmptyLun Iun 21, 2010 3:56 pm

Invaluita complet in gheata, Lisette nu se mai putea misca deloc...era ca o statuie...Deodata statuia isi pierdu balansul si prabusindu-se, se facu mii de bucati, care la randul lor au disparut asemeni lupului de mai inainte...
-S-a terminat...Acum parca imi pare rau ca nu am intrebato ce era mai exact....dar parerea mea e ca am gasit fantomele pe care le cautam Smile...chair daca sunt din viitor, dar totusi le-am gasit. Ma intreb ce anume o fi facut-o sa urasca lumea atat de mult incat sa-si doreasca sa o distruga...
Sus In jos
Yukiko

Yukiko


Mesaje : 231
Data de înscriere : 14/06/2010
Localizare : intr-un loc intunecat

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 EmptyLun Iun 21, 2010 3:57 pm

-Intreaba-ma pe mi...am spus in timp ce am cazut din picioare.
Sus In jos
Lelouch

Lelouch


Mesaje : 110
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 36
Localizare : AlterSpatiu

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 EmptyLun Iun 21, 2010 4:01 pm

Deodata sar in spatele ei si o prind...
-Yukiko!...esti bine?...oh yukiko...ai folosit prea multa putere azi...e timpul sa te odihnesti....acum suntem doar noi 2.Sleep well...my angel.
Sus In jos
Yukiko

Yukiko


Mesaje : 231
Data de înscriere : 14/06/2010
Localizare : intr-un loc intunecat

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 EmptyLun Iun 21, 2010 4:03 pm

-Nu ma lua pe mine cu deastea.spun deschizand ochii...dar totusi du-ma acasa..am spus intorcandu-ma pe partea cealalta.
Sus In jos
Lelouch

Lelouch


Mesaje : 110
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 36
Localizare : AlterSpatiu

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 EmptyLun Iun 21, 2010 4:08 pm

-Bine, te duc acasa. Poti merge pe jos sau te iau in brate?
Sus In jos
Yukiko

Yukiko


Mesaje : 231
Data de înscriere : 14/06/2010
Localizare : intr-un loc intunecat

Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 EmptyLun Iun 21, 2010 4:10 pm

-Mai bine...in brate*makes puppy eyes*
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????   Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU????? - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Ce iese dintr-o piatra de mormant cu...NUMELE MEU?????
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Herubimmy Academy  :: >~Other Places~ :: Cimitir-
Mergi direct la: